• Winda
 • Duży pokój
 • Gabinet
 • Łaźnia
 • Spiżarnia
 • Garderoba

Administracja BBS: Poszukiwany, poszukiwana...!

Administracja BBS poszukuje osób z pasją -prawdziwych zajawkowiczów, którzy dzięki swojej pracy osiągnęli coś, co może zainspirować innych do wstania z kanapy i spełnienia swoich dotychczas skrywanych marzeń!Potrzebuję ludzi, dla których niemożliwe nie istnieje!

Pasjonatów, którzy dowodzą, że marzenia są po to, aby je spełniać.

Jeśli czujesz, że to właśnie Twoja historia może stanowić inspirację dla innych Sąsiadów bloku BaBassment, nie zwlekaj proszę i napisz do mnie : babassment.blok@gmail.com  !

Przez trzy lata działalności bloku, miałam przyjemność gościć niesamowitych ludzi. To właśnie Oni motywują mnie każdego dnia do podążania za marzeniami, nawet tymi, które wydają się być tak odległe i nierealne.

A teraz pozwólcie, że przypomnę Wam kilka kilka wywiadów z maksymalnymi zajawkowiczami:

1.Paweł Płoski - mimo potwornego wypadku, w wyniku którego stracił stopę, nie porzucił swojej największej pasji - tańca. Nadal bierze udział w zawodach i zdobywa podia! ...czytaj dalej2.Kaja Mianowana - wokalistka, aktorka - dziewczyna, która dzięki wielu wyrzeczeniom i ciężkiej pracy osiągnęła ogromne sukcesy. ...czytaj dalej3. Casalinga makes - młoda mama, projektantka, zakochana w słonecznej Italii. Udowadnia, że dla kobiety macierzyństwo może być supermotywacją do działania! ...czytaj dalej 4. Adam Fidusiewicz - aktor młodego pokolenia, mężczyzna, który już od młodych lat wiedział, że aktorstwo, to droga, którą chce kroczyć w dorosłym życiu.....czytaj dalej5. Rafał 'Roofi" Kamiński - zaczynał jako tancerz w małym miasteczku, obecnie jest naczelnym choreografem TVNu, można? Można! ...czytaj dalejKolej na Was Sąsiedzi! Pochwalcie się swoimi sukcesami i zaraźcie swoją pasją innych Lokatorów! Czekam na Was z niecierpliwością!!!  Standardowe Komentarze
  Komentarze Facebook

3 komentarze:

 1. Życzymy sukcesów w poszukiwaniach, czasami można poszukać też inspiracji na profilach różnych osób, widać czym kto żyje.......

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda i przyznaję, że zdarza mi się tak robić, szczególnie na instagramie:) !

   Usuń
 2. Cały czas się zastanawiam, jak udaje Ci się namówić na wywiad tak świetne osoby?

  OdpowiedzUsuń