• Winda
 • Duży pokój
 • Gabinet
 • Łaźnia
 • Spiżarnia
 • Garderoba

Ciemnia fotograficzna - Sandra Sobolewska

Sąsiedzi, po raz kolejny zapraszam Was do mojej Ciemni... Moim Gościem będzie nie tylko piękna, ale i niesłychanie zdolna, pracowita, ambitna Pani Fotograf...
Sandra Sobolewska!

Dla nowych mieszkańców Bloku- Komórka Ciemnia Fotograficzna to miejsce zwierzeń.
Moi Goście będą nam opowiadać nie tylko o fotografii i wszystkim co z nią związane, ale także o życiu poza ciemnią- zupełnie prywatnie.
Liczę na to, że ich historie i opowieści Was zaskoczą, zachwycą  i zainspirują!
(zgodnie z naszą autorską zasadą 3Z).

Sandra o sobie....W ciemni fotograficznej znajduję się po raz pierwszy. Dorastałam w epoce cyfrowej.
Pierwszy aparat zakupiłam za pieniądze zarobione na smażeniu frytek i zmywaniu naczyń w szkockim fish & chips. Po powrocie do Polski wykonałam pierwszą ‘sesję’. Modelką była moja młodsza siostra Rebeka.
Modelka: Rebeka Sobolewska
Za blendę służył mi wtedy kawałek tektury owinięty folią aluminiową. Podczas fotografowania czułam niesamowitą energię, zresztą czuję ją do dziś. Efekty tej prowizorycznej sesji spodobały się nam, znajomym. Do głowy wpadały coraz to nowsze pomysły, które realizowałyśmy a to z siostrą, a to  z koleżankami. 

Modelka: Aleksandra Sawicka
MUA: Anna Methea
Modelka: Alesya Nosenko
MUA: Rebeka Sobolewska
Modelka: Michalina Woźniak
MUA: Rebeka Sobolewska
W tamtych czasach najważniejsze były studia- dzięki stypendiom naukowym mogłam sobie pozwolić na zakup dobrego sprzętu. Robienie zdjęć to taki przyjemny dodatek do mojego życia. Lubię atmosferę wokół sesji zdjęciowych, lubię poznawać ciekawych ludzi. Niestety często brakuje mi czasu na rozwój fotografii. Aktualnie kończę studia doktoranckie i głównie na nich skupiam całą swą energię. 
Model: Patryk Kowalski
Modelka: Agnieszka K
MUA: Rebeka Sobolewska
Modelka: Amanda Warecka
MUA: Marta Banach
Jestem samoukiem. Nigdy nie uczestniczyłam w kursie/warsztatach fotograficznych. Ciągle jest mi bardzo daleko do poziomu prac jaki chciałabym reprezentować. Mam nadzieję, że kiedyś zajmę się fotografią zawodowo, wtedy do końca życia nie będę musiała przepracować ani jednego dnia.
W ubiegłym roku odbył się wernisaż fotograficzny mojego autorstwa. Odzew i przyjęcie zdjęć przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Większość z prac można obejrzeć tutaj: -KLIK-
Część jest publikowana w ogólnopolskich magazynach branżowych. W 2013 roku otrzymałam pierwszą ogólnopolską okładkę, co zawsze było moim marzeniem.
Modelka: Alesya Nosenko
MUA: Anna Methea
Modelka: Alesya Nosenko
MUA: Anna Methea
Modelka: Alesya Nosenko
MUA: Marta Banach
Dlaczego fotografia? Nie wiem. Fotografia to relaks, zabawa, sposób na kreowanie rzeczywistości, a może i przedstawienie swoich pomysłów. Wszystkie pozytywne i negatywne opinie zawsze motywują mnie do udoskonalania się. Nie zawsze to co sprawia nam przyjemność wychodzi nam idealnie, ale nie należy się tym zrażać – tylko najprościej mówiąc – robić swoje.
Modelka: Agnieszka Węgżyn
MUA: Rebeka Sobolewska
Modelka: Amanda Warecka
MUA: Sandra Sobolewska
Modelka: Magda Kraińska
MUA: Sandra Sobolewska
Modelka: Marcela Leszczak
MUA: Rebeka Sobolewska
Modelka: Amanda Warecka
MUA: Marta Banach
Sandra, dziękuję, że zechciałaś o sobie opowiedzieć! Lokatorzy, zapraszam na fanpage SANDRY: -KLIK-  Standardowe Komentarze
  Komentarze Facebook

2 komentarze:

 1. SANDRA TO NIE TYLKO MOJA CÓRKA ALE CIEKAWY CZŁOWIEK O NIE JEDNYM ARTYSTYCZNYM OBLICZU, JEJ KREATYWNOŚĆ I BOGATE WNĘTRZE POZWALA UBARWIĆ POSPOLITĄ SZARZYZNĘ, WIEM ŻE MA JESZCZE WIELE DO POWIEDZENIA I Z PEWNOŚCIĄ TO OSIĄGNIE BO TO ZODIAKALNY SKORPION

  OdpowiedzUsuń