• Winda
 • Duży pokój
 • Gabinet
 • Łaźnia
 • Spiżarnia
 • Garderoba

Ciemnia Fotograficzna- Karolina Foks-Piątek

Lokatorzy!

Dziś zapraszam Was do Ciemni Fotograficznej!

W  blokowej Ciemni, witam młodą, piękną, pracowitą, pełną pasji mamę i żonę...Osiągająca sukcesy, wziętą Panią Fotograf...

Sąsiedzi, przedstawiam Wam....Karolinę Foks-Piątek!


Dla nowych mieszkańców Bloku- Komórka Ciemnia Fotograficzna to miejsce zwierzeń.

Moi Goście będą opowiadać nie tylko o fotografii i wszystkim co z nią związane, ale także o życiu poza ciemnią- zupełnie prywatnie.
Liczymy na to, że ich historie i opowieści Was zaskoczą, zachwycą i zainspirują! (zgodnie z moją autorską zasadą 3Z).

A teraz Karolina opowie Wam o sobie....

W zasadzie nie pamiętam kiedy zaczęłam robić zdjęcia. Zawsze bardzo chętnie przeglądałam kolorowe magazyny i albumy fotograficzne, jakie tylko wpadły w moje ręce. W podstawówce kolekcjonowałam „Dziewczynę“, którą od liceum zamieniłam na „Vogue“. Chciałam żyć w świecie, w którym sama będę ustalać godziny pracy i codziennie będę robić coś innego, gdzie wciąż będzie się coś działo i wciąż będą się rozwijały kolejne plany. Zadanie zaliczone na 5. W moim życiu nie ma schematu. Na szczęście spotykam tak wielu różnych ludzi, że popadnięcie w rutynę tu nie grozi.


Moją przygodę zaczęłam od prostych sesji portretowych, do których w większości sama malowałam moje modelki i je stylizowałam. Na początku pochłaniało mnie to tak mocno, że potrafiłam robić ponad 7 sesji w ciągu tygodnia! To był dla mnie bardzo rozwojowy okres, kiedy przekonywałam się, że systematyczna praca nad warsztatem przynosi efekty.Z czasem napływały coraz ciekawsze propozycje współpracy. Moje zdjęcia wzbudzały zainteresowanie nie tylko prywatnych osob, ale docierały również do szerszego grona. Bardzo miło wspominam sesję z Julą, kiedy jeszcze nie była tak znaną piosenkarką i peszyło ją pozowanie przed aparatem. Świetnie też bawiłam się podczas sesji z Tallibem, kiedy pracowaliśmy nad okładką jego płyty.
Na ten moment balansuję między zdjęciami mody i portretu, a fotoreportażem rodzinnym (m.in. sesje dziecięce i ślubne), zahaczając o fotografię produktu i reklamy. Jedno jest pewne – chcę stale rozwijać umiejętności w kierunku fotografii i to jest właśnie TO, co chcę robić w życiu.
Kreatywność i niezależność jest na wagę złota. 


Uwielbiam tę pracę, ponieważ daje mi dużą swobodę i możliwość samorealizacji.


Odkąd urodziła się moja córeczka, mam totalnego bzika na punkcie fotografii zastanej, czyli takiego całkowicie niekreowanego fotoreportażu. 

Wkrótce startuję z blogiem lifestylowo – parentingowym, gdzie będę publikować nasze codzienne foto-historie.
Na szczęście moje pomysły się jeszcze nie kończą. Stale inwestuję w profesjonalne sprzęty i buduję portfolio. 


Obecnie moje zdjęcia można zobaczyć na stronie www.fashionphoto.pl, gdzie publikuję modę i komercję, a także na www.karolinafoks.com, gdzie znajdziecie reportaże ślubne, rodzinne etc.

Karolino, bardzo dziękuję, że zechciałaś być Gościem Ciemni Fotograficznej!


**Uprzejmie informuję, że tekst Karoliny nie został poddany żadnej korekcie.

Jeśli chcecie być na bieżąco i obserwować nowe projekty Karoliny, zapraszamy na : 
www.fashionphoto.pl & www.karolinafoks.com  Standardowe Komentarze
  Komentarze Facebook

2 komentarze:

 1. świetny post - napisany od serca i piękne zdjęcia :)

  pozdrawiam serdecznie
  Marcelka Fashion

  :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam Karolinę :)
  Stale ze sobą współpracujemy, mogę w 100 % ją każdemu polecić.

  OdpowiedzUsuń