• Winda
 • Duży pokój
 • Gabinet
 • Łaźnia
 • Spiżarnia
 • Garderoba

Książki- Moje życie z Madonną

Madonna to niewątpliwie genialna businesswoman, świetna tancerka i ciekawa artystka. Na scenie potrafi przerodzić się z nieśmiałej, zakompleksionej, drobnej kobiety. w wulkan niespożytej energii.
Czy jej życie to cudowna bajka? Autor książki " Moje życie z Madonną" brat piosenkarki, Christopher Ciccone rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące kulis sławy gwiazdy. 
Nieklimatyzowana, pełna białych kwiatów i dodatków w tym kolorze garderoba, nierozłączny atrybut- słynna woda Evian-utrzymana w pokojowej temperaturze i rozstawiona po całej scenie podczas show.
Oprócz zaskakujących przyzwyczajeń artystki, możemy też poczytać sporo o jej osobowości.
Bezsenność, pozwalająca spać Madonnie maksymalnie trzy godziny w ciągu nocy, katorżnicze, 2,5 godzinne treningi na siłowni każdego dnia, joga, rozciąganie, czy poranne rytuały 'płukania gardła i wypluwania wody nosem' (!)...Czym jeszcze zadziwia Madonna? 
Widziana z perspektywy brata ( który usilnie 'wpycha' nieistotne dla zainteresowanego ikoną czytelnika, fakty ze swojego życia) przedstawiona zostaje jako bardzo smutna, samotna, uciekająca się w narkotyki i kolejne romanse pracoholiczka...
Nieautoryzowana biografia Madonny napisana przez człowieka, który - jak sam twierdzi- urodził się jako syn swojej matki, a umrze, jako brat swojej siostry...
Nie będę zdradzać więcej, poczytajcie sami!

PS. Nabyłam ją w ekstra cenie, 7,70 zł w super taniej księgarni w Lublinie!

  Standardowe Komentarze
  Komentarze Facebook

1 komentarze:

 1. zaciekawiłaś mnie tą książką :)
  w tej cenie sama bym ją z pewnością nabyła

  pozdrawiam serdecznie
  Marcelka Fashion

  :)

  OdpowiedzUsuń