• Winda
  • Duży pokój
  • Gabinet
  • Łaźnia
  • Spiżarnia
  • Garderoba

Administracja BBS: Remont...

Sąsiedzi, ze względu na troszkę przedłużający się remont, zdecydowałam, że wrócę do regularnego pisania na obecnym blo(g)ku. Z przyczyn technicznych, przeprowadzka może potrwać znacznie dłużej niż planowałam...Przemyślałam całą sprawę i podjęłam decyzję: niezbędne zmiany wprowadzam na obecnym szablonie. Gdy zapowiadałam przeprowadzkę, wielu z Was pisało, że obawia się tych 'nowości' i tego, że BaBassment straci klimat. Daliście mi do myślenia! Co ciekawe, podczas pracy nad stroną i całą akcją 'remont', problemy mnożyły się jak szalone. Nic nie działało jak trzeba! To wszystko spowodowało, że póki co, zostaję w starym, ukochanym przeze mnie bloku. Ale tylko do odwołania:)!

Coś przykręcę, coś odkręcę, zabiorę, dodam i w konsekwencji zaprezentuję Wam nowy blok!
Jakie zmiany planuję?

1. Szablon - ze względu na fakt, że automatyczne ustawienia szablonu skutecznie uniemożliwiały mi dodawanie zdjęć w ich oryginalnym rozmiarze, poszerzyłam nieco 'białą kartkę', tym samym ograniczając delikatnie widoczność desek. Niestety, zmiana ta była konieczna! Teraz widzicie zdjęcia w dużym rozmiarze, zamiast malutkich miniaturek, które były dotychczas! Taka opcja znacznie poprawi wizus bloga, najfajniej będzie to wyglądać w Garderobie :) ! Jeszcze kilka poprawek i powinno działać bez zarzutu!

2. Kategorie - dotychczas w BaBassment panował chaos. Kiedyś tego nie zauważałam. Wydawało mi się, że wszystko jest zachowane w konwencji bloku i jest okej. Jednak teraz, (po trzech latach) ilość komórek przyprawia mnie o ból głowy! Dlatego tak jak zapowiadałam wcześniej, kategorie ulegną redukcji - te, które wydają mi się już niepotrzebne, zostaną usunięte. Oszczędzę tylko te najważniejsze i najchętniej przez Was odwiedzane. Dodam też coś nowego - będzie to komórka 'Szuflada'. Znajdziecie w niej tzw. misz - masz, czyli wpisy bez konkretnej kategorii. 

3. Częstotliwość wpisów - bywało z tym ciężko. Pisałam albo rzadko, albo codziennie. Od teraz będę publikować regularnie - minimum co trzy dni. Już się nie mogę doczekać, mam nadzieję, że Wy też? Startujemy już od dziś!

4. Social media - to właśnie dzięki social mediom będę Was codziennie informować o swoich blogowych zamiarach:)! Od niedawna korzystam z instagrama i snapchata (babassment) - tam zobaczycie kulisy sesji zdjęciowych, czy wywiadów, które będę dla Was przygotowywać. Pokażę Wam fajne zajawki i ciekawostki! Z pewnością będzie wesoło, wpadajcie już dziś :)!

5. Współpraca - inspirujących ludzi nigdy dość! Jeśli ciężko pracujesz, robisz coś interesującego, odnosisz sukcesy i chcesz się o tym pochwalić, napisz proszę do mnie na babassment.blok@gmail.com ! Z chęcią przedstawię Cię naszej blokowej społeczności, a Ty zainspirujesz Lokatorów bloku do działania! Uwielbiam robić wywiady, pozwól, że przeprowadzę rozmowę z Tobą!

Nie mogę doczekać się momentu, kiedy pokażę Wam co przygotowałam! Obecnie pracuję nad wywiadem z przepiękną, utalentowaną kobietą i genialną artyską! Kolejny wywiad będzie dotyczył młodziutkiego mężczyzny, którego nieziemski talent został oszlifowany niczym diament!
Pracę trwają! Nowy post ... za chwilę :) !
Dziękuję Wam za wszystkie miłe wiadomości i za to, że trzymacie za mnie kciucki, to daje mega powera! 

Wracam do przygotowania nowości, a Was zapraszam m.in na facebook, gdzie znajdziecie wszystkie aktualności :).

Widzimy się wkrótce!    Standardowe Komentarze
    Komentarze Facebook

2 komentarze: