• Winda
 • Duży pokój
 • Gabinet
 • Łaźnia
 • Spiżarnia
 • Garderoba

Administracja BBS: Podsumowanie roku 2015 cz II - best of BaBassment!

Sąsiedzi, 

pora na drugą część podsumowania roku! 

Dziś zaprezentuję Wam best of BBS 2015, czyli artykuły i wywiady, które czytaliście najchętniej! 

Zaczynamy!

1. Najpopularniejszy tekst roku 2015 to...  3 urodziny BBS ! Dlaczego założyłam BaBassment i o co chodzi w mojej 'Piwnicy'? Urodzinowy wpis wyjaśniający wszelkie sprawy administracyjne bloku zainteresował Was najbardziej i do dziś widnieje w Top 10 ! Dziękuję!
2. Zaszczytne miejsce drugie zajął wywiad z Fashionelką! Jedna z najpopularniejszych polskich blogerek opowiada o kulisach swojej pracy i podpowiada jak osiągnąć sukces! Czy istnieje gotowy przepis? Sprawdźcie to! Inspirująco!
3. Na podium załapał się także wpis na temat pielęgnacji włosów bez chemii! Ziołowe produkty bez parabenów i SLS zdobyły Wasze serca i ... włosy :)!4. Na miejscu czwartym znalazł się wywiad z Kamilą Makowską - historia dzielnej nastolatki walczącej z poważnymi problemami zdrowotnymi bardzo Was wzruszyła. Kamila, jak nikt inny udowadnia, że bez względu na sytuację, nie można się poddawać. Gdy przygotowywałyśmy wywiad, jej rokowania nie były najlepsze. Po kilku tygodniach po publikacji okazało się, że Kamila jest całkiem zdrowa! Polecam tę rozmowę wszystkim, którzy chcą przypomnieć sobie o tym, co w życiu najważniejsze.5. Na miejscu piątym plasuje się wywiad w Windzie z Misterem Polski 2014, Rafałem Maślakiem. Mieszkacie w małej miejscowości i jesteście przekonani, że jest to przeszkodą w drodze do spełnienia marzeń? Błąd! Przeczytajcie wywiad z Rafałem i bierzcie się do pracy nad realizacją swoich celów!

Wybrałam pięć najczęściej wyświetlanych przez Was tekstów. Przyznam, że wywiady, które cieszą się popularnością, są jednymi z moich ulubionych i często do nich wracam, gdy brak mi weny, czy motywacji do działania. Rozmowy w Windzie od zawsze dają mi kopa :)! 

A może ktoś z Was, dodałby do listy inne wpisy? Jestem bardzo ciekawa:)!

Przy okazji pragnę po raz kolejny podziękować moim Gościom za wizytę w BBS! Jesteście najlepsi :) !  Standardowe Komentarze
  Komentarze Facebook

3 komentarze:

 1. Może np. na kolejne urodziny BBS, ktoś przeprowadzi wywiad z naszą uroczą Admistracją :) - nawet jeśli lubisz to co robisz, warto czasami stanąć po drugiej stronie windy, a nie jeden mieszkaniec chętnie dowiedziałby się tego i owego, nawet znajomi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej, dzięki za komplement☺! Póki co, dobrze czuję się w obecnej roli, wolę odkrywać ciekawych ludzi i inspirować lokatorów :)!

  OdpowiedzUsuń