• Winda
 • Duży pokój
 • Gabinet
 • Łaźnia
 • Spiżarnia
 • Garderoba

O BLOKU

Blok(g) w Piwnicy powstał spontanicznie i zrodził się z potrzeby tworzenia. W lipcu 2012 roku, postanowiłam spełnić swoje marzenie i zorganizować własne miejsce w sieci. Miejsce, w którym mogłabym dzielić się z Tobą, Drogi Sąsiedzie wszystkim, co mnie zaintryguje, zaciekawi i może zainteresować także Ciebie. -> Więcej o historii BBS przeczytasz TU.

Nie chcąc ograniczać się do jednej dziedziny, zaprojektowałam blok, który ulokowany jest w mojej wirtualnej, wyposażonej w różnorodne komórki Piwnicy. Aktualnie dysponuję : Windą, Dużym Pokojem, Gabinetem, Garderobą, Łaźnią i Spiżarnią. Cały blog utrzymany jest konwencji bloku mieszkalnego, a pomieszczenia mają przywoływać na myśl skojarzenia związane z domem. 

Głównym celem Bassement, jest inspirowanie czytelników i motywowanie do realizacji swoich celów i spełniania marzeń, poprzez publikowane w Windzie i Dużym Pokoju bloku wywiady.

Wierzę, że niezwykłe historie moich Gości dodadzą Ci odwagi w drodze do spełnienia! 

_________________________________________________________________________________________________

Zamelduj się w bloku BBS i zostań moim Sąsiadem!

Czekam na Ciebie, Ola.
  Standardowe Komentarze
  Komentarze Facebook

2 komentarze:

 1. Podoba mi się ten podział na "wirtualne pomieszczenia" :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyróżniasz się tym podziałem na pomieszczenia. Trochę mistycznie jest u ciebie, w znaczeniu, co przyporządkować do jakiego pomieszczenia. Mnie zainteresowała Winda.
  Marcin Okuniewicz

  OdpowiedzUsuń