• Winda
  • Duży pokój
  • Gabinet
  • Łaźnia
  • Spiżarnia
  • Garderoba

Winda: Agnieszka Mrozińska-Jaszczuk

Szanowni Lokatorzy bloku w piwnicy, 
Administracja BBS zaprasza Was na premierowy post w Nowym 2013 Roku!
Dzisiejsze spotkanie odbędzie się w komórce Winda, a jego Gościem będzie  po raz pierwszy w naszej windzie…kobieta! I to nie ‘byle jaka’! Zjawiskowo piękna, wszechstronnie utalentowana, pełna zaraźliwej, pozytywnej energii i przeróżnych pasji….

Zajawkową Windą jedzie dziś...Agnieszka Mrozińska-Jaszczuk...aktorka teatralna - obecnie kontynuuje naukę na fakultecie- produkcja filmowa, aktorka dubbingowa, wokalistka, tancerka. Związana z Teatrem Muzycznym Roma:  „Deszczowa Piosenka”,„Les Misérables” , „Upiór w operze”, “Koty”,  „Akademia Pana Kleksa”. Współpracowała także z Gliwickim Teatrem Muzycznym - główna rola żeńska- Gabriella) w produkcji „High School Musical”. Ma na koncie gościnne występy w polskich serialach m.in. „Barwy Szczęścia”, „Niania”, „Na wspólnej”.UWAGA!
Zarówno dzisiejszy wywiad, jak i następne będą nieco inne od poprzednich.
Moi Goście są wyjątkowi i tak też będą traktowani!
Każdy, kto do mnie wpadnie zostanie przyjęty w inny, odpowiedni według mnie sposób . Agnieszka została zaproszona do Zajawkowej Windy i podobnie jak Rafał Koszyk -KLIK- i Paweł Płoski -KLIK- , zostanie wysłana w podróż po piętrach naszego bloku. Zaczynamy od piętra 10(najbardziej błahe  pytanie), a finał odbywa się jak zawsze w Piwnicy, gdzie Agnieszka otrzyma klucz do komórki Winda.

Zaczynamy!


Najbardziej błahe pytanie: co nosisz w torebce?
Co noszę w torebce?Pytanie powinno brzmieć: czego nie noszę? Torebka jest zawsze większa ode mnie i noszę w niej wszystko : ) Kiedyś znalazłam nawet rączkę od parasolki, która kiedyś mi się urwała!
Taniec, aktorstwo, dubbing, śpiew-wybierz jedno!
Chyba najbliższe memu sercu jest aktorstwo i to ono łączy te wszystkie dziedziny, bo śpiewając, czy tańcząc muszę wyrazić emocje, grać. Oczywiście kocham również śpiew i taniec ; ) a co do dubbingu, to i tam muszę bawić się intonacją głosu, wykorzystywać swoją emisje głosu- płakać, śmiać się... To również łączy się jak najbardziej z aktorstwem.

Grasz w wielu topowych musicalach, powiedz, jak wyglądają castingi do takich superprodukcji?  
Na casting może przyjść każdy, zawsze na stronie teatru jest informacja, co trzeba przygotować. Castingi składają się z kilku etapów i dosyć szybko jest odpowiedź kto został przyjęty do obsady.Po zwycięskim castingu są próby, które…  
Trwają około czterech miesięcy...Na początku rozczytujemy nuty, uczymy się piosenek, do których następnie uczymy się choreografii. Kolejne są próby reżyserskie, na których   już śpiewamy i tańczymy, a na koniec są próby na scenie ze światłami i w scenografii. Próby  bardzo wyczerpujące.  Najcięższe były do obecnego spektaklu- do deszczowej,bo dodatkowo stepowaliśmy i stopy bolały mnie nieziemsko. Zazwyczaj próby  w wakacje, kiedy jest upał i to jest dodatkowe utrudnienie.


Często użyczasz głosu różnym bohaterom filmowym, czy któraś z granych przez Ciebie postaci jest Ci szczególnie bliska?
Bardzo lubiłam podstawiać głos Demi Lovato i zostałam uznana przez Disneya jej głosem (tzn. w każdym serialu, czy filmie w którym ona gra, ja podkładam jej głos). Niestety aktorka ta wylądowała właśnie na odwyku.. Obecnie użyczam głosów innym osobom. Teraz jestem w trakcie nagrywania serialu "Wioletta"-jest to hiszpańska produkcja -przyjemny serial, czuję że mam temperament Hiszpanki, więc bardzo dobrze mi się gra. Mam tam główna rolę, co się wiąże z dużą ilością tekstu i z zaprzyjaźnieniem się z bohaterka; ) ogólnie ujmując- uwielbiam dubbingować i każdy serial milo wspominam.


Co w głowie to na języku-Freestyle
Nie zostawiaj roweru przed sklepem, bo Ci czapka zmarznie!
Co Cie nie zabije, to Cię wzmocni..
Jak jestem chora,a jestem w stanie funkcjonować, to dorzucam sobie dodatkową pracę, żeby nie myśleć o chorobie..I jeszcze jedno-jak się przewracam, to wstaję i idę dalej..


Czy odnosisz czasem wrażenie, że praca przy dubbingu przenosi Cię w świat dzieciństwa?
Oj jak najbardziej, ogólnie nie lubię siebie słuchać, ale np. kucyki Ponny  są przepiękną bajką, włączam ją czasami mojej Córeczce Nadii i przyznam że całkiem przyjemnie mi się ogląda.Czy podczas dubbingowania zdarzały Ci się wpadki?
Jak za długo gram tzn. około czterech godzin, to literki mi już się zamazują i czytam głupoty, albo ze zmęczenia wymyślam inne słowa, w ogóle nie podobne np. było napisane: "ona jest dobrym człowiekiem ", a ja powiedziałam "ona jest złą kobieta".Wcześnie opuściłaś rodzinny dom i aby zagrać w „Akademii Pana Kleksa”, bywało trudno?
Oj, było mi na początku bardzo ciężko, dostałam się do Romy i nie miałam świadomości ze muszę się przecież wyprowadzić, sama zamieszkać....Wynajmowałam pokój, jeździłam na drugi koniec Warszawy do szkoły. Miałam tylko znajomych z teatru i liceum, z tymże tych ze szkoły nie znałam az tak dobrze, bo rzadko w niej bywałam, ze względu na próby (miałam indywidualny tok nauczania) ale z czasem poznawałam więcej ludzi i teraz czuję, że mam tutaj swój dom. Kupiłam mieszkanie, mam męża, dziecko i jest mi cudownie. Oczywiście odwiedzam rodzinne strony i tęsknię…


Czy udaje Ci się godzić pracę z wychowaniem dziecka?
Staram się jak mogę najlepiej. Spektakle mam codziennie, oprócz poniedziałków, w soboty "Deszczowa Piosenka" wystawiana jest nawet dwa razy. W teatrze muszę być o 17.30, do tego czasu jestem z córeczką, później wymieniam się z mężem. Do domu wracam późno, bo około 23... Często między spektaklami dubbinguję.Czasami korzystamy z pomocy rodziny, zdarza się, że pomaga nam opiekunka, ale dla chcącego nic trudnego...Wszystko da się pogodzić!


Co trzymasz w swojej piwnicy?
Moja piwnica jest "przywalona gruzem" : ) Absolutnie nie nadaje się do użytku... Ale mam jeszcze jedną, ukrytą piwnicę- w głowie...  Trzymam w niej swoje tajemnice i plany na przyszłość..

   Dziękuję za rozmowę Aga, witam w mojej blok(g)owej Piwnicy!


PORA NA WAS!
Jeżeli uważacie, że to właśnie Wy powinniście zostać posiadaczami magicznego klucza do BBS, piszcie do nas -babassment.blok@gmail.com

Chcecie lepiej poznać artystyczny dorobek mojego Gościa?
Zapraszam do Galerii! 

DUBBING:

 TEATR:
"Les Miserables"


REKLAMA:


    Standardowe Komentarze
    Komentarze Facebook

2 komentarze: