• Winda
 • Duży pokój
 • Gabinet
 • Łaźnia
 • Spiżarnia
 • Garderoba

Winda: TOP 5!

Jednym z najczęściej odwiedzanych pomieszczeń gospodarczych blok(g)u BBS jest…Winda! Od niemal pięciu lat, publikuję wywiady z osobami, których życiowe historie mogą stanowić inspirację i dawać motywacyjnego ‘kopa’.  Wierzę, że niezwykłe koleje losów moich Gości, dodadzą Wam odwagi w drodze do spełnienia. Pamiętajcie, że o marzenia trzeba walczyć!

Przygotowując nowy wywiad, wzięło mnie na sentymenty! Przeglądając archiwalne wpisy, postanowiłam podsumować dotychczasową ‘działalność’ Windy!

Poniżej przedstawiam 5 wywiadów, które wzbudziły największe zainteresowanie:


Marcel Sabat - (KLIK w nazwisko) znany z ekranizacji „Kamieni na szaniec” aktor Marcel Sabat, podczas podróży Windą opowiada nie tylko pasji związanej z teatrem i filmem, ale również o autorskim biznesie.  Marcel stworzył markę odzieżową, a jego projekty sprzedają się jak świeże bułeczki. Informacja o rozmowie z Marcelem wzbudziła w bloku spore zainteresowanie. Jakie ubrania tworzy Marcel i kogo w nich chciałby zobaczyć? Odpowiedź w Windzie!


Kamila Makowska - historia dzielnej nastolatki walczącej z poważnymi problemami zdrowotnymi bardzo Was wzruszyła. Kamila, to nad podziw dojrzała dziewczynka o złotym sercu, która udowadnia, że nawet w najtrudniejszych sytuacjach, można czerpać z życia pełnymi garściami. Doświadczana od maleńkości nastolatka, założyła blog, na którym opublikowała wzruszający list do swojej choroby, wypowiadając jej wojnę. Niecodzienny sposób walki dziewczynki z nowotworem zainteresował dziennikarkę, Martynę Wojciechowską, która wsparła promocję internetowej twórczości Kamili.  Dzięki Martynie, Kamila dotarła do szerszej publiczności. Kontakt z czytelnikami bloga, miał dla nastolatki wartość terapeutyczną i dodawał jej sił w trakcie długotrwałego procesu leczenia.
Polecam tę rozmowę wszystkim, którzy chcą przypomnieć sobie o tym, co w życiu najważniejsze.

Rafał Maślak – nr 3 w BBS, Rafał, to książkowy przykład na to, że marzenia naprawdę się spełniają. Wystarczy ciężka praca, cierpliwość i precyzyjnie określony cel. Mieszkacie w małej miejscowości, która wydaje się być dla Was ograniczeniem? Nie poddawajcie się! Rafał udowadnia, że dla chcącego nic trudnego. Z miejscowości liczącej 300 osób, przeniósł się na… warszawskie salony. Do niedawna pracujący w fabryce chłopak, dziś nosi tytuł Mistera Polski i prowadzi świetnie prosperujący biznes. W rozmowie sprzed dwóch lat, Rafał opowiada, jak wyglądała jego droga do sukcesu.

Adam Fidusiewicz –  rozmowa z uzdolnionym aktorem Adamem Fidusiewiczem, wywołała w bloku wyłącznie pozytywne reakcje. Przyznam, że wcale się temu nie dziwię! Adam, oprócz charyzmy i talentu, posiada niewątpliwy urok osobisty, a jego energia zdaje się być niewyczerpalna! W Windzie opowiada o kulisach swojej pracy, zdradza także ciekawe fakty ze swojego udziału w show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jeśli chcecie dowiedzieć się skąd ‘pobierać’ energię na co dzień, albo macie ochotę uszczknąć jej trochę od Adama, zajrzyjcie do bloku. Inspirująco!

Krzysztof Gojdź – jeden z najdłużej wyczekiwanych przeze mnie wywiadów. O rozmowę z doktorem starałam się kilka dobrych miesięcy. Wyobraźcie sobie moją radość, gdy znalazłam się w Klinice! Doktor Gojdź, to niezwykle pomocny, przyjazny człowiek. Jego historia to dowód na to, że ciężka praca popłaca! Moja rozmowa z dr Krzysztofem cieszy się niesłabnącą popularnością, a sam doktor niejako ‘przyjął’ mnie do swojego teamu, ale o tym innym razem😊. Aktualnie w bloku trwa rozdanie na I Ogólnopolskie Spotkanie Kobiet, które organizuje właśnie dr Gojdź. Wyobraźcie sobie, że dla Lokatorek BBS, doktor przeznaczył aż 10 biletów - więcej TU.


___________________________________________________________________________

Korzystając z okazji, pragnę po raz kolejny podziękować wszystkim Gościom Windy i Dużego Pokoju bloku. To wielki zaszczyt, że osoby o takim dorobku jak Wy, miały ochotę odwiedzić BBS! A Wam Sąsiedzi dziękuję za każdą wiadomość i komentarz - Wasze wsparcie to dla mnie kosmos!!!

PS. Który bohater Windy jest Waszym ulubieńcem? Macie swoich faworytów z powyższego rankingu? A może podobał Wam się inny, nie wymieniony dziś wywiad? Dajcie znać w komentarzu!
  Standardowe Komentarze
  Komentarze Facebook

4 komentarze:

 1. Wywiady są nam potrzebne. Pozwalają poznać osoby, z którymi nie mamy styczności i zagłębić się w ich historię, zainspirować się. Punkt dla ciebie, że się tym zajmujesz ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. follow creativity now12 kwietnia 2017 00:59

  Fantastyczny pomysł na cykl wywiadów ' winda' :) tyle ciekawych ludzi, ich historii w dążeniu do spełniania marzeń. Inspirujące I motywujące do działania. Czekam na kolejne wywiady

  OdpowiedzUsuń
 3. KrasnaLove Myśli24 kwietnia 2017 07:38

  Same ciekawe osobowości :) Najbardziej mnie zaciekawiły trzy wywiady, które poczytam na czasie :) Mogę ci zdradzić, że są to Gojdź, Makowska i Sabat, co wcale nie oznacza, że pozostałych nie przeczytam z wielką ciekawością, bo przeczytam je wszystkie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie bliska jest walka z chorobą, dlatego najbardziej ruszyła mnie historia Kamili. Mam nadzieję, że nie podda się przeciwnościom losu.

  OdpowiedzUsuń