• Winda
  • Duży pokój
  • Gabinet
  • Łaźnia
  • Spiżarnia
  • Garderoba

Łaźnia: stylizacja paznokci - mistrzyni Justyna Pawłowska Mani&Pedi Instytut!

Sąsiedzi,

dziś zapraszam do Łaźni, gdzie opowiem Wam o mojej strefie relaksu -
o miejscu, w którym oprócz niebiańskiego chillu, otrzymacie kosmiczną dawkę inspiracji i wyjątkowo pozytywnej energii. Gdzie jesteśmy?
W Mani&Pedi Instytucie w Lublinie!Mani & Pedi Instytut to miejsce, do którego z pewnością wrócisz. Nie można przejść obojętnie obok nowoczesnego, supersterylnego salonu, którego atmosfera sprawia, że czujesz się naprawdę wyjątkowo. Relaks to pierwsze słowo, które przychodzi mi na myśl po wizycie u właścicielki powoli rozrastającego się IMPERIUM - drobnej istotki, której kreatywność zawstydziłaby niejednego artystę - stylistki paznokci Justyny Pawłowskiej. Muszę przyznać, że Justyna oczarowała mnie potęgą swojej wyobraźni do tego stopnia, że zdecydowałam się zaprosić Ją także do Komórki Zajawkowicze - zapewniam, że Jej wizytę zapamiętacie na długo:)!Liczę na to, że Jej historia zainspiruje mieszkańców bloku BBS do podejmowania odważnych dezycji i realizacji najskrytszych marzeń!

A teraz zapraszam do wirtualnego zwiedzania salonu Mani&Pedi Instytut!


Stanowisko do manicure'u jest czyściutkie i bardzo estetyczne. Justyna dba o każdy szczegół i - jako jedyna w Lublinie - wdraża wszystkie nowinki momentalnie po ich ukazaniu się na rynku! Jest zdecydowanie prekursoką
w swojej dziedzinie!Liczne szafki i szafeczki znajdujące się w salonie, wręcz uginają się pod ciężarem nowości, ale spokojnie - nie ma mowy o bałganie!
Teraz zobaczie jakie cuda tworzy Justyna:

I na sam koniec pokażę Wam mój hit, czyli moje paznokcie, które oddałam
w ręce Mani&Pedi! Justyna zdecydowała, że czarujemy tzw. "Efekt Syrenki"!TA DAAAAM:Jak dla mnie wyszło genialnie!

Ech, czuję się prawie jak...Zawsze o tym marzyłam, dzięki Justynka :D!

Więcej na temat Mani&Pedi poczytacie TU.

Dziękuję za poświęcony czas i super atmosferę Mani&Pedi <3!

Wkrótce nowa akcja z M&P, stay tuned!!!

    Standardowe Komentarze
    Komentarze Facebook

4 komentarze: