• Winda
  • Duży pokój
  • Gabinet
  • Łaźnia
  • Spiżarnia
  • Garderoba

Blue boho!

Sąsiedzi, w najbliższą niedzielę ogłoszę wyniki konkursu organizowanego z Casalingą! Macie więc jeszcze czas, aby wziąć w nim udział, do czego oczywiście namawiamy!

W ramach współpracy z moją ulubioną projektantką Casalingą, przygotowałyśmy dla Was drugą stylizację!Tablica inspiracji dzisiejszego looku:

                     

Uwielbiam styl J.Lo z początków jej kariery - crop topy, spodnie z wysokim stanem, aviatory i bandana, to do dziś znak rozpoznawczy artystki. Ze zwyczajnej, basicowej stylizacji, artystka wciąż potrafi 'zrobić' porywający na kolana look. A to wszystko dzięki... odpowiednim dodatkom! 
Przeglądając stare fotki Jennifer, postanowiłyśmy zmiksować jej styl z trendem na tegoroczne lato czyli...boho chic! Oto efekty!                    

Główną rolę w mojej basicowej stylizacji pełnią dodatki - ostatnio mam zajawkę na baby blue i wszystkie inne odcienie niebieskości, dlatego przekopując skarby Casalingi, stwierdziłam, że to właśnie TEN wisior będzie grał pierwsze skrzypce w moim looku.Okulary lustrzanki w połączeniu z lansowaną przez Moschino bandaną tworzą sportowy klimat. Jednak za sportowo być nie powinno, dlatego też postawiłam na długą spódnicę w stylu boho.
Nie lubię też, jak jest zbyt słodko... stąd decyzja o wyborze ciężkich kowbojskich botków, co przełamało too sporty chic:).


See you!


Crop top- H&M
Okulary - Zara
Spódnica - Reserved
Botki - H&M
Naszyjnik - Casalingamakes    Standardowe Komentarze
    Komentarze Facebook

0 komentarze:

Prześlij komentarz