• Winda
  • Duży pokój
  • Gabinet
  • Łaźnia
  • Spiżarnia
  • Garderoba

Musisz to mieć! Odżywka do paznokci Wibo S.O.S Weak Nails

Dłonie są wizytówką każdego z nas – ich wygląd mówi wiele o kulturze osobistej człowieka. Nieodpowiednia pielęgnacja rąk lub jej brak, mogą pozostawić po nas nienajlepsze wrażenie - aby temu zapobiec, warto poświęcić im trochę uwagi. Pierwszym krokiem do pięknych, estetycznych dłoni, są zadbane paznokcie. Niewątpliwie zdrowe i mocne są marzeniem niejednej z nas, niestety nie wszystkie możemy się nimi pochwalić, ale spokojnie – na ratunek przychodzą kosmetyki, dzięki którym można delikatnie wspomóc naturę i widocznie poprawić kondycję paznokci. Moim największym odkryciem w tym temacie jest odżywka regenerująca do bardzo zniszczonych paznokci S.O.S Weak Nails od Wibo.Przyznam, że początkowo nie byłam przekonana do zakupu nieznanej mi odżywki z niższej półki – prawdopodobnie ze względu na moje przykre doświadczenia z Eveline Diamond Hard and Shiny Nails. Ból paznokci i opuszków palców, który odczuwałam po aplikacji serum był porażający i nie pozwalał na wykonywanie najprostszych czynności. Odkąd miałam nieprzyjemność z zawartym w odżywce Eveline, silnie uczulającym formaldehydem, skrupulatnie sprawdzam skład produktów do paznokci.Odżywka Wibo zawiera filtry UV, kompleks witamin, wapń i wyciągi roślinne : wyciąg z aloesu, cytryny, grejpfruta, granatu i żeń – szenia. Bogaty w cenne dla paznokci składniki kosmetyk, doskonale wpływa na regenerację paznokci, znacznie ją przyspieszając. Regularnie stosowana odżywka wzmacnia płytkę paznokcia, dzięki czemu stają się mocne i twarde – wreszcie się nie wyginają! S.O.S Weak Nails nawilża, rozjaśnia, uelastycznia i wyrównuję płytkę. Wyraźnie zauważalny jest także szybszy wzrost paznokci, co stanowi dla mnie dodatkowy atut. 

Odżywkę stosuję jako bazę - świetnie sprawdza się przy ciemnych, nasyconych kolorach lakierów, nie odbarwiając płytki. Aplikuję kosmetyk dwa razy, po czym maluję paznokcie lakierem. Można stosować także jako top coat, aby przedłużyć trwałość lakieru. Odżywka schnie błyskawicznie, ma wygodny pędzelek, który ułatwia rozprowadzanie kosmetyku. Do plusów zaliczam również wydajność odżywki, ergonomiczne i minimalistyczne opakowanie. Nie można zapomnieć o wyjątkowo korzystnej cenie - ok. 8 zł i dostępności - drogerie Rossmann.
Minusów nie zauważam.

Wibo S.O.S Weak Nails stosuję ponad rok i żadna inna odżywka, którą w międzyczasie testowałam nie jej dorównuje. Polecam szczególnie, jeśli macie bardzo zniszczone, wolnorosnące, słabe paznokcie - efekty są spektakularne.

_______________________________________________________________________________________________________________

Stosowałyście tę odżywkę? Jak ją oceniacie? A może polecacie inny, sprawdzony produkt?    Standardowe Komentarze
    Komentarze Facebook

0 komentarze:

Prześlij komentarz