• Winda
 • Duży pokój
 • Gabinet
 • Łaźnia
 • Spiżarnia
 • Garderoba

Administracja BBS: Ogłoszenie!

Sąsiedzi!

Zgodnie z obietnicą, regularnie odnawiam kolejne komórki bloku, starając się, aby w BBS pojawiła się nowa, lepsza jakość!

Aktualnie porządkuję Duży Pokój - wymagał konkretnego odświeżenia! Do tej pory pojawiło się w nim niewiele wpisów... Początkowo w Dużym Pokoju chciałam pokazywać inne oblicza osób znanych i lubianych. Tak było w przypadku wizyty Adama Fidusiewicza. Nie do końca jednak czułam ówczesną formułę, dlatego postanowiłam wzbogacić ją o cykl przedstawiający dzień z życia osoby wykonującej dany zawód/zajęcie. Zaprosiłam Rafała 'Roofiego' Kamińskiego, który opowiedział o tym, jak wygląda rok (!) z życia choreografa. Rozmowa z Rafałem była niezwykle inspirująca! Poczułam, że jestem coraz bliżej czegoś innego i tym sposobem udało mi się stworzyć...

Nowy cykl w Dużym Pokoju : Profesje - znane i nieznane! 

Już wkrótce w bloku poznacie pierwszego Gościa tego cyklu! Zajęcie, które wykonuje mój Gość nie należy do popularnych, przyznam, że przeprowadzając wywiad wielokrotnie 'opadała mi szczena' - nigdy wcześniej nie spotkałam się z osobą wykonującą taką profesję. Mam nadzieję, że i Wy będziecie zaskoczeni!

Do zobaczenia w Dużym Pokoju Sąsiedzi:)!  Standardowe Komentarze
  Komentarze Facebook

1 komentarze:

 1. Jest wiele ciekawych profesji: podobno najlepsze są rozwiązania najprostsze więc np. sprzedawca lodów na Antarktydzie(bądź gość który się tam przebiera za kulę śnieżną i jako atrakcje można sobie zrobić z nim zdjęcie- nauka jest ciągle niedofinansowana więc może to jest pomysł na zwiększenie budżetu na badania), lub piasku na pustyni. Z innej beczki osoba odpowiedzialna za skomplikowane dialogi w filmach dla dorosłych, nie wiem czy można ją nazwać scenarzystą. Dobrze, że nazwa dopuszcza profesje znane, ale z ciekawym kolorytem.
  Może uda Ci się znaleźć kogoś w rodzaju protoplasty handlowca z Krzyżaków- przypominam, że sprzedawał on choćby szczebel z drabiny, która przyśniła się świętemu Jakubowi.
  Polecam artykuł w temacie:

  http://www.pulshr.pl/rekrutacja/25-najdziwniejszych-zawodow-swiata,20650,760,15843.html

  OdpowiedzUsuń