• Winda
 • Duży pokój
 • Gabinet
 • Łaźnia
 • Spiżarnia
 • Garderoba

Administracja BBS: Koniec remontu!

Sąsiedzi, 

z wielką ulgą ogłaszam koniec przedłużającego się remontu! Wreszcie, po bardzo długim czasie udało mi się posprzątać blok i trochę go odświeżyć! Po prawie czterech latach pomieszkiwania w starym bloku, nadszedł czas na zmiany. Cały remont trwał od listopada (!), co prawda zostało jeszcze kilka drobiazgów, które wymagają dopracowania, ale to, co było najtrudniejsze już za mną!

Usunęłam smutne, ciemnobrązowe deski, na korzyść białej, nowoczesnej cegły. Dodatkowo, oprócz uporządkowania pomieszczeń gospodarczych, wprowadziłam pewną nowość: układ kafelkowy, dzięki któremu szybciej traficie do sekcji, która interesuje Was najbardziej! Możecie wybrać: wywiad, zdrowie i urodę, modę i tzw. 'różne'. 

Zależało mi na tym, aby w BBS było czysto, estetycznie i... biało - przyznam, że widok brązowych desek w tle, bardzo mnie męczył. Oczywiście konwencja bloku pozostaje bez zmian!

Mam nadzieję, że nowe porządki w bloku przypadną Wam do gustu! 

Zapraszam do zwiedzania pomieszczeń i na jutrzejszą przejażdżkę Windą:)!

  Standardowe Komentarze
  Komentarze Facebook

4 komentarze:

 1. nasz remont gdzie robilismy od podstaw całe mieszkanie na poddaszu trwał dosłownie rok, doslownie rok męki :) ale teraz mamy cudowne małe mieszkanko :)
  PorcelainDesire

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ochh, mam nadzieję, że mój blokowy remont i przeprowadzka na domenę potrwa krócej:P! domyślam się, że dłużyło się okropnie!

   Usuń
 2. Jest fajnie! Jakie to fajne uczucie skończyć remont :D

  OdpowiedzUsuń