• Winda
 • Duży pokój
 • Gabinet
 • Łaźnia
 • Spiżarnia
 • Garderoba

Wonder Warsaw!

Sąsiedzi,


na modowej mapie Polski, pojawił się nowy punkt! I to nie byle jaki... Wonder Warsaw, to butik stworzony przez znanych w branży modowej pasjonatów. Nazwiska te, z pewnością nie są obce również Wam: Areta Szpura - znana z 'Local Heroes', współwłaścicielka superpopularnej marki, Magalena Bujas - stylistka i Pedro Varga, współwłaściciel 'Prosto'. Cała trójka, korzystając ze swoich talentów i wiedzy, postanowiła otworzyć sklep inny niż wszystkie!

Na czym polega wyjątkowość Wonder Warsaw? Twórcy warszawskiego butiku mieli pewną inspirację - amerykański second hand! Zachodnia wersja SH różni się od naszych rodzimych sklepów z odzieżą używaną modelem sprzedaży i... ostrą selekcją ubrań. 
W Wonder Warsaw panuje 'handel wymienny'. Wystarczy, że przyniesiesz do sklepu ubrania, których już nie nosisz i od razu możesz je wymienić na coś z asortymentu, lub... gotówkę! Warunkiem jest jeden: używane ubrania muszą być w idealnym stanie!
                          W Wonder Warsaw znajdziecie starannie wyselekcjonowane ubrania i dodatki m.in. od znanych projektantów,  m.in: Escada, Alexander Wang, Givenchy, Prada...a także nasze polskie marki, jak MSBHV i Prosto.

Butik jest bardzo stylowy, urządzony w stylu postindustrialnym, coś pięknego! Wpadajcie na Hożą 51 i na stronkę -> Wonder Warsaw, wkrótce rusza sprzedaż online!  Standardowe Komentarze
  Komentarze Facebook

2 komentarze:

 1. Słyszałam już o Wonder Warsaw. Piękna sprawa i świetny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Każdy pomysł w który wkładamy siebie jest dobry, więc pewnie im się uda. Proszę wybaczyć jeśli pozwoliłem sobie na zbytnią zuchwałość.
  Pytanie jest poważne,zrozumiem jeśli nie będzie opublikowane, bądź odpowiedź będzie odmowna, choć mieszkamy w jednym bloku więc trochę jakby się znamy, mimo,że moje treści praktycznie są publiczne- to byłaby dla mnie duża nobilitacja zaprosić osobę znającą tyle ciekawych ludzi, tak grzeczną, dobrze wychowaną, elokwentną, otwartą miłą i serdeczną do grona swoich znajomych na fb ? Wolę zapytać tutaj, by nikogo tym nie zaskakiwać i mieć gwarancję, że takowy gest nie będzie miał niemiłych konsekwencji. Ze swej strony obiecuję, że nie będę komentował ani bloku ani ewent. prywatnego profilu, że będę kulturalnie znał granice, czasy wertowania profili innych osób mam już za sobą. Konkludując sprawiłaby mi szacowna Koleżanka dużą przyjemność, ze względu jednak na moją nieśmiałość i pokorę temat nie będzie ponawiany, obstawiam, że jednak mimo wszystko zostanie po staremu z nutką tajemnicy. Ukłony. Szewczyk

  OdpowiedzUsuń