• Winda
 • Duży pokój
 • Gabinet
 • Łaźnia
 • Spiżarnia
 • Garderoba

Spotkanie Kobiet by dr Krzysztof Gojdź! #rozdanie

Uroda i zdrowie, to dwa najczęściej wyszukiwane w sieci 'słowa klucze'. Telewizja, internet i magazyny, aż kipią od natłoku informacji dotyczących szeroko pojętej medyczno - kosmetycznej tematyki. Środki masowego przekazu oferują wskazówki, mające pomóc kobietom w holistycznej pielęgnacji ciała. Porady te, są łatwo dostępne, jednak często ich wartość merytoryczna pozostawia wiele do życzenia. Sama niejednokrotnie spotkałam się z artykułami zawierającymi błędne informacje i od tej pory sięgam wyłącznie po sprawdzone źródeł, a moje wpisy konsultuję ze specjalistami w danej dziedzinie. Jednym z fachowców, na którym zawsze można polegać, jest doktor Krzysztof Gojdź - wywiad TU, powszechnie znany, jako 'lekarz gwiazd', specjalista w zakresie medycyny estetycznej.

Doktor Gojdź postanowił wyjść naprzeciw potrzebom zainteresowanych tematyką zdrowia i urody kobiet i ...  zaplanował I Ogólnopolskie Spotkanie Kobiet, podczas którego będziecie miały okazję spotkać się ze specjalistami w zakresie medycyny i psychologii, którzy przekażą Wam fachową wiedzę na najwyższym poziomie! Kongres zasila wysoko wykwalifikowana kadra! Podczas OSK odbędą się wykłady, prowadzone przez profesorów akademickich, którzy chętnie odpowiedzą na na Wasze pytania. Oprócz aspektów naukowych, będzie też czas na zabawę - konkursy i koncert, to mocne punkty Kongresu!

UWAGA!

Rezerwujcie czas 13 maja, bo.... doktor Krzysztof, specjalnie dla Was, Drogie Lokatorki bloku BBS, przygotował aż 10 wejściówek na to wydarzenie! Dziękujemy Doktorze!

Jak dostać bilet na Kongres OSK? Więcej informacji na fb BBS - TU . Mamy nadzieję, że weźmiecie udział w naszym rozdaniu, zapraszamy!


_____________________________________________________________________________


Wybieram się na Kongres, bo chcę poznać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania z zakresu medycyny estetycznej i zdrowia, a Ty ... ?

Szczegółowe informacje nt. Kongresu - TU.

  Standardowe Komentarze
  Komentarze Facebook

7 komentarze:

 1. Zapowiada się świetne wydarzenie :) Pochodzę z tego samego miasteczka co dr Gojdź. Jak zajeżdża tam swoim czerwonym Ferrari to nawet kamienice się oglądają :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam człowieka :) ale życzę wszystkim powodzenia w rozdaniu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mam raczej możliwości się wybrać (za daleko od stolicy, niestety). Ale zazdroszczę nieco tym, co będą. Spotkanie zapowiada się świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Trochę daleko ode mnie, ale życzę odpowiedzi na Twoje pytania!

  OdpowiedzUsuń
 5. Znam doktora tylko z programu w tv ;) ale na takie spotkanie się nie wybiorę... Nie mam jak ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pielęgnacja jak najbardziej mnie interesuje, medycyna estetyczna niekoniecznie... 😉

  OdpowiedzUsuń