• Winda
  • Duży pokój
  • Gabinet
  • Łaźnia
  • Spiżarnia
  • Garderoba

Wild glam!

Sąsiedzi, razem z Casalinga makes postanowiłyśmy nie narzekać na rekordowo wysokie temperatury i podłapać panujący obecnie afrykański klimat... Po krótkiej - acz konstruktywnej - rozmowie zdecydowałyśmy pobawić się
w Garderobie i stworzyć stylizację a la...'Afryka dzika'!

Przypomnijmy, że przebierankowa przygoda w garderobie rozpoczęła się klasycznie i elegancko, następnie pokazałam Wam boho w wersji blue,      z kolei dziś zaprezentuję Wam stylizację a la ... wild glam!


Moją inspiracją były 3 kobiety... 3 Ikony, 3 pokolenia, 3 inspiracje. 

W 2014 roku Naomi, Rihanna i Iman stanęły przed obiektywem Emmy Summerton, aby stać się bohaterkami okładki 'W Magazine'. Sesja momentalnie została okrzyknięta jako kultowa! Zdecydowałam, że postaram się oddać jej klimat najlepiej jak to możliwe i wraz z wspomnianą wcześniej CL, zaczęłyśmy przygotowania do realizacji naszej wizji dzikiego glamu.

Postanowiłyśmy od każdej z 3 kobiet 'pożyczyć' coś, z czego stworzymy naszą afrykańską stylizację.  


Zjawiskowo piękna amerykańska modelka Iman, zainspirowała mnie nie tylko do zapoznania się z turbanem, ale także do włożenia go (!) na głowę. Przeglądając fotki Iman, chciałam choć trochę zbliżyć się do klimatu żony Davida Bowiego i idąc za jej śladem, do turbanu dorzuciłam trochę złotych dodatków.Naomi znana jest ze swojego upodobania do sukienek maxi. Pomyślałam, że fajnie byłoby połączyć maxi dress z maxi bag i za radą CL wybrałam model z Jej nowej kolekcji!


Rihanna to chyba najbardziej nieokiełznana Pani spóśród trzech wyżej wymienionych, co podkreśla jej szalona, ciężka biżuteria. Niewątpliwie ma serce do oryginalnych dodatków. Ja również, dlatego złapałam mój ulubiony naszyjnik i postanowiłam dorzucić go do złotych dodatków
i kolorowych bransoletek.

Marzyłyśmy o sesji z motywem zwierzęcym...I jest!!! Udało się to ogranąć!

Sprawdźcie nasz wild glam!


Bardzo dziękuję za cierpliwość Magdzie CL i cudowne wspomnienia z sesji!

Sukienka- Next
Kolczyki - H&M
Okulary- Cayman
Chusta - Second hand
Torba, naszyjnik morski - Casalinga makes
    Standardowe Komentarze
    Komentarze Facebook

3 komentarze: